iWoman.pl iWoman.pl

przejdź do listy blogów przejdź do serwisu

LogowanieRejestracja

Szczęśliwe przypadki

Pewne sekwencje cyfr powtarzają się w moim życiu w zastanawiający sposób.  6 i 9, związane pierwotnie z moją datą urodzenia, dają osobie znać w co ważniejszych, szczęśliwych momentach. Dużo by o tym pisać… Dość powiedzieć, że w 2006 i 2009 roku działo się więcej niż w innych latach, które pamiętam.
Wczoraj - 26 stycznia znowu powtórzyła się ta sekwencja charakterystycznych cyferek. Dotarły do mnie wyniki egzaminu CAE (Certificate In Advanced English). Obawiałam się nieco jak wypadnę, gdyż trudno mi było wygospodarować wystarczającą ilość czasu na naukę.  Ponadto zrezygnowałam (w ramach oszczędności) z uczestniczenia w drugiej części kursu przygotowującego. Zależało mi jednak bardzo, żeby zdać a 560 zł, które uiściłam w ramach opłaty za egzamin nie przepadło. I choć żywiłam tylko nieśmiałe nadzieje, że zdam to przedsięwzięcie uwieńczył SUCES!
 Grunt to nie poddawać się i próbować mimo niewielkich nawet szans na powodzenie. Znowu objawiła się magiczna 6 i 9 zarówno w liczbie punktów, które otrzymałam jak i szczęśliwej dacie. A może ja sama zwracam większą uwagę na te domniemanie szczególne dla mnie cyfry i dlatego wydaje mi się, że za mną podążają?
Czy Wy też macie liczby, które zdają się towarzyszyć wam w ważnych chwilach życia?

Komentarze (0)
Bieg przez wyprzedaże!

Komentarze