iWoman.pl iWoman.pl

przejdź do listy blogów przejdź do serwisu

LogowanieRejestracja

Opowiastka o najokropniejszym prezencie na świecie (część 1)

Dawno temu  za dwoma pagórkami, za  siedmioma rzekami żyło sobie dziewczę, które zawsze było naburmuszone. Narzekała ta panna od zmierzchu do świtu i ni żaden człowiek, ni gest, nie rzecz żadna zachwytu w niej nie mogło obudzić.

Mimo trudnego charakteru, miała wokół siebie wielu życzliwych ludzi. Marzyli oni skrycie, żeby udało im się zmienić jej posępne spojrzenie na świat. Wkrótce z ich rozmów  wyrosła idea, aby dziewczęciu sprawić prezent taki, co serce odmienia. Długo nad nim się głowili aż wymyślili. Zapakowali w pudełko nowe  i podsunęli pod drzwi. Załączyli bilecik treści następującej: Ten prezent jest kwintesencją Ciebie, bardziej pasującego nie znajdziesz ani na ziemi, ani w niebie. Z pozdrowieniami: Krąg Przyjaciół Oddanych.

Panna znalazła prezent rano na swym progu. Zaintrygowana podniosła wieko śpieszne. Zerknęła do wnętrza ciekawa, zamknęła wieko i podniosła z niedowierzaniem raz jeszcze. Bo w jej mniemaniu, chyba  przytakniecie, dostała najokropniejszy prezent na świecie – puste pudełko.

Komentarze (2)
Bieg przez wyprzedaże! Opowiastka o najokropniejszym...

Komentarze

2010-01-30 00:00:02 | *.*.*.* | Hrabina
Re: Opowiastka o najokropniejszym prezencie na świecie (część 1) [1]
:) fajny tekst .. miłej nocki życzę:)) skomentuj
2010-01-31 00:38:01 | *.*.*.* | Lovis
Dziękuję za pierwszy komentarz. Miło mi, że zechciałaś Hrabino
przeczytać mój wpis :) Pozdrawiam! skomentuj